// Galeria

Lokalizacja oraz warsztat czyszczenia filtrów DPF

Pracujemy głównie na samochodach osobowych, ciężarowych, maszynach rolniczych czy pojazdach komunikacji miejskiej, np. autobusach. Czyszczenie DPF i regeneracja DPF oraz FAP to główne osie naszej działalności. Możesz nas znaleźć w Warszawie, przy ul. Radzymińskiej. Nasza Klinika specjalizuje się także w czyszczeniu katalizatora. Co konkretnie możemy ci zaproponować?

Filtr niemal w stanie fabrycznym

Czyszczenie filtra DPF (czyli cząstek stałych), regeneracja FAP i wymiana katalizatora są ściśle powiązane z układem wydechowym pojazdu. Cząstki stałe to sadza, która powstaje w wyniku niecałkowitego spalania paliwa. Zadaniem filtra DPF jest ograniczanie ich emisji ze względu na szkodliwe działanie dla organizmu człowieka i środowiska. Na skutek eksploatacji ulegają jednak zapychaniu. Naszym klientom z Warszawy i okolic proponujemy kompleksowe usługi z zakresu regeneracji FAP. Staramy się, by wskutek usunięcia zanieczyszczeń filtr cząstek stałych wrócił niemal do stanu fabrycznego, co ułatwi coroczne, obowiązkowe przeglądy. Czyszczenie katalizatora w Warszawie również można znaleźć na liście naszych usług. Katalizator to część układu wydechowego pojazdu, która odpowiada za oczyszczanie spalin.

Po czym poznać, że filtr w samochodzie wymaga wymiany?

Kiedy warto pomyśleć o regeneracji lub wymianie filtra cząstek stałych w Warszawie? Zazwyczaj kierowcy zgłaszają się do nas w następujących sytuacjach:
- gdy zauważają zwiększone zużycie paliwa i spadek mocy samochodu,
- w pojeździe aktywuje się kontrolka DPF lub błędu silnika,
- następuje częstsze niż zwykle automatyczne wypalanie części FAP.
Jeśli i ty zaobserwowałeś podobne sytuacje w swoim pojeździe, zapraszamy na konsultacje. Nasz doświadczony zespół przeprowadzi diagnostykę, oczyszczenie lub, w skrajnych przypadkach, wymianę katalizatora albo jego elementów.

Zobacz, jak do nas trafić

Czyszczenie i regeneracja filtrów FAP lub cząstek stałych w Warszawie? Tylko w naszej Klinice, tylko przy ul. Radzymińskiej. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć - sprawdź, jak do nas trafić, sprawdź, jak rozpoznać nasz serwis. Do zobaczenia!