// Cennik

Wymiana, regeneracja, diagnostyka filtra DPF i katalizatora - cennik


Na wykonaną usługę dajemy 12 miesięczną gwarancję.
Rabaty dla stałych klientów, warsztatów, taxi.
W celu nawiązania stałej współpracy prosimy o kontakt e-mailowy.

Dlaczego nie należy lekceważyć problemów z DPF? To grozi nawet zatarciem silnika, a w konsekwencji awarią całego pojazdu. Już dziś skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty! Naszą specjalnością jest regeneracja, czyszczenie i diagnostyka filtrów cząstek stałych. W tym celu wykorzystujemy innowacyjne maszyny, których jakość i niezawodność potwierdzają europejskie certyfikaty. Bazują na metodzie hydrodynamicznej, skutecznie usuwając wszelkie zanieczyszczenia z kanałów wlotowych i dolotowych. Stosujemy wyłącznie sprawdzone i rekomendowane przez ekspertów detergenty, przywracając sprawność filtra nawet w 99%.

Regeneracja filtra – cennik

Czy wiesz, że na nasze usługi dajemy 12-miesięczną gwarancję? Co więcej, oferujemy atrakcyjne rabaty dla warsztatów samochodowych, stałych klientów oraz taxi. Wykonujemy profesjonalną regenerację, czyszczenie i diagnostykę filtrów cząstek stałych, a także katalizatorów DPF, FAP, KAT oraz SCR w pojazdach osobowych, ciężarowych i dostawczych, jak również autobusach oraz maszynach rolniczych i budowlanych. Nasze zaplecze tworzą specjalistyczne urządzenia wykonane z podzespołów europejskich producentów. W ramach dodatkowych usług oferujemy demontaż filtra oraz adaptację. Jakość idzie w parze z przystępną ceną. Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie wyboru optymalnego rozwiązania.

Regeneracja filtrów i katalizatorów w Klinice DPF w Warszawie

Każdy właściciel auta powinien wiedzieć, że w trakcie eksploatacji pojazdu we wbudowanym filtrze cząstek stałych dochodzi do zapchania takimi zanieczyszczeniami, jak: popiół, sadza czy olej. Konieczna jest więc usługa diagnostyki i regeneracji tego ważnego elementu układu wydechowego. W przeciwnym razie może dojść do awarii silnika, spadku mocy samochodu, większego zużycia paliwa czy problemów z turbosprężarką. Nie lekceważ tych objawów! Koszt czyszczenia DPF to niewielki procent w porównaniu z ceną nowego filtra. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, już dziś skontaktuj się z nami na adres mailowy podany na stronie. Zapraszamy!

Podane ceny są cenami brutto.

Samochody osobowe:

Razem z nami dbaj o swoje cztery kółka i środowisko jednocześnie. By samochody osobowe mogły być eksploatowane przez długie lata, nie wystarczy troska o karoserię czy silnik. Ważne jest regularne czyszczenie i regeneracja filtrów oraz katalizatora. Problemy z tymi częściami pojazdu mogą prowadzić do poważnych usterek – nawet awarii całego samochodu osobowego. Diagnostyka to nasza specjalność! Wymiana filtra nie musi być jedynym wyjściem w sytuacji zanieczyszczenia. Jeśli to możliwe, za pomocą nowoczesnych urządzeń prowadzimy jego czyszczenie i ponowny montaż w pojeździe. W rezultacie możesz zyskać filtr cząstek stałych niemal w 99% podobny do wersji fabrycznej. Dzięki temu twoje auto będzie nie tylko bardziej ekologiczne, ale i nie sprawi problemu podczas corocznego obowiązkowego przeglądu. Co możemy zrobić dla twojego samochodu osobowego? Zapraszamy do naszej siedziby w Warszawie – pożegnaj popiół, sadzę i olej. Ciesz się komfortową i zdrową jazdą. Nasze usługi objęte są 12-miesieczną gwarancją.

  • Czyszczenie filtra DPF400 - 500 PLN
  • Czyszczenie katalizatora300 - 350 PLN

Samochody ciężarowe:

Zanieczyszczenia? Produkuje je każdy pojazd. Można jednak ograniczyć ich emisję. Samochody ciężarowe posiadają układ wydalniczy, którego niezbędnym wyposażeniem są katalizator i filtr cząstek stałych. Części te, jak wszystkie elementy aut, ulegają eksploatacji. Czy od razu oznacza to ich wymianę? Nie. Chętnie zajmiemy się diagnostyką oraz regeneracją z użyciem nowoczesnego sprzętu. Stan fabryczny bez wymiany? U nas to możliwe Czyszczenie filtra i katalizatora to zdecydowanie tańsze rozwiązanie niż wymiana ich na całkowicie nową część. Kiedy warto się do nas zgłosić, byśmy mogli zdiagnozować ewentualne problemy? Zazwyczaj kierowcy samochodów ciężarowych zgłaszają się do nas, gdy zauważą zwiększone zużycie paliwa. Motywacją są także włączone kontrolki, które jednoznacznie sygnalizują problem z filtrem DFP. Jeśli jesteś właścicielem samochodu ciężarowego, zapraszamy do naszej firmy w Warszawie. Właściwa diagnostyka, czyszczenie i 12-miesięczna gwarancja to nie wszystko – sprawdź, co jeszcze oferuje nasza klinika.

  • Czyszczenie filtra DPF800 - 1000 PLN
  • Czyszczenie katalizatora SCR1300 - 2500 PLN

Samochody ciężarowe, autobusy, pojazdy rolnicze:

Zauważasz problem z układem wydalniczym swojego pojazdu? Obawiasz się, jaki będzie wynik corocznego przeglądu? Nie czekaj, aż zanieczyszczenie zamieni się w poważną usterkę, które uniemożliwi uruchomienie silnika. Niezależnie od tego, czy posiadasz samochody ciężarowe, autobus czy pojazd rolniczy, na usługę związaną z czyszczeniem i regeneracją filtra otrzymasz 12-miesięczną gwarancję. Zakup nowego filtra? To ostateczność. Zanieczyszczenie filtra lub katalizatora sadzą czy olejem nie musi równać się z jego wymianą. Przy użyciu nowoczesnego sprzętu przeprowadzimy czyszczenie i regenerację części samochodów ciężarowych, autobusów i pojazdów rolniczych. Detergenty, które używamy, potrafią przywrócić sprawność urządzeń do stanu fabrycznego. Zapraszamy do naszej siedziby w Warszawie. Najpierw przeprowadzimy diagnostykę, później wykonamy właściwe prace regeneracyjne. Na koniec ty wyjedziesz od nas czystszym i bezpieczniejszym samochodem ciężarowym, pojazdem rolniczym lub autobusem. To co, jesteśmy umówieni?

  • Regeneracja katalizatora EURO 51500 PLN
  • Regeneracja katalizatora EURO 62500 PLN

Dodatkowe usługi serwisowe:

Czyszczenie i regeneracja katalizatora to niejedyne elementy w naszej ofercie. Diagnostyka, demontaż filtra i adaptacja nowego elementu to dodatkowe usługi serwisowe, które oferujemy klientom w Warszawie. Właściwie przeprowadzona diagnostyka filtra pozwala ocenić, czy wystarczy czyszczenie, czy niezbędna jest całkowita wymiana części. W miarę możliwości staramy się regenerować stary element, by nie narażać cię na dodatkowe koszty. Nasze działania objęte są dwunastomiesięczną gwarancją, a w pracy wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt. Mamy na to papiery! Demontaż filtra przeprowadza się i przed czyszczeniem, i przed całkowitą wymianą. Ważne są umiejętności i odpowiednie narzędzia - w innym przypadku można trwale uszkodzić jeszcze dobrą część. Adaptacja filtra to dodatkowa usługa serwisowa, ale niezbędna do tego, by samochód osobowy lub ciężarowy działały prawidłowo. Polega na zaktualizowaniu informacji o nowym filtrze w sterowniku silnika pojazdu. Niezbędne dane i wartości wprowadza się za pomocą specjalnego oprogramowania. Zapraszamy do korzystania z dodatkowych usług serwisowych!

  • Diagnostyka350-600 PLN (wycena indywidualna)
  • Demontaż filtra350-600 PLN (wycena indywidualna)
  • Adaptacja350-600 PLN (wycena indywidualna)